Euro Pławecki Trans | Usługi Transportowe - Przewóz Osób Bogdan Pławecki

Euro Pławecki Trans | Usługi Transportowe - Przewóz Osób Bogdan Pławecki Założona w 1995 firma "Pławecki" to sprawdzony, licencjonowany przewoźnik z wieloletnim doświadczeniem w zakresie przewozu osób. Ważna jest dla nas wysoka jakość świadczonych usług, a przede wszystkim komfort i bezpieczeństwo podróży pasażerów. Zatrudniamy wykwalifikowanych kierowców z wysoką kulturą pracy, posiadających doświadczenie w przewozach krajowych i zagranicznych. Firma zajmuje się obsługą linii regularnych oraz świadczy usługi w zakresie wyjazdów okolicznościowych: wycieczek szkolnych krajowych i zagranicznych, przewozów zawodników na zawody sportowe, obsługa wesel, przysięgi, obsługa wyjazdów firmowych.

Szczegóły strony plawecki.org:

Podlinkuj stronę plawecki.org:

Euro Pławecki Trans | Usługi Transportowe - Przewóz Osób Bogdan Pławecki

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 187

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • TRANSEUROBUS Lublin - przewóz osób, wynajem busów, przewozy osobowe Lublin »

  TRANSEUROBUS Lublin - zajmujemy się wypożyczaniem busów na wyjazdy turystyczne i inne imprezy okolicznościowe. Świadczymy usługi w zakresie przewozu osób. Jesteśmy w stanie obsłużyć firmy, grupy zorganizowane jak i osoby indywidualne. Naszą samochody są nowoczesne, komfortowe i przede wszystkim bezpieczne. W połączeniu z perfekcyjnie wyszkolonym zespołem biegłych i doświadczonych kierowców, stanowi to gwarancję obsługi na najwyższym możliwym poziomie.

  Data dodania: 16 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przeprowadzki Wrocław »

  Dysponujemy doświadczonymi fachowcami, którzy szybko i cało przewiozą Państwa ekwipunek. Jesteśmy na rynku od wielu lat, wskutek temu uzyskaliśmy dużą gromadę zadowolonych interesantów oraz znaczne doświadczenie. Naszym najogromniejszym atutem jest konkurencyjna cena oferowanych poprzez nas usług w zestawieniu z obcymi organizacjami. Nasza instytucja specjalizuje się w kompetentnym przeprowadzaniu usług dotyczącym przeprowadzek, przewozu ciężkich rzeczy nie wyłącznie we Wrocławiu lecz również na terenie całego kraju.

  Data dodania: 23 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Enterbus - 604 928 675 - międzynarodowy i krajowy przewóz osób »

  Transfery na lotniska w Polsce to szybkie i fachowe wykonanie usługi przez firmy przewozowe. Na biznesie przewozowym firmy przewozowe zarabiają dużo pieniędzy. W Polsce transfery na lotniska wykonywane są poprzez profesjonalne firmy busowe. W Polsce transfery na lotniska to duży zarobek dla firm przewozowych gdy liczy się szybki czas przewozu osób na lotnisko busy firm przewozowych wykonują solidną i profesjonalną pracę. Transport osób przez firmy przewozowe jest wykonywany kompleksowo i rzetelnie. Za usługi przewozowe firmy zlecające wykonanie usługi płacą dopiero po wykonaniu zlecenia firmom przewozowym

  Data dodania: 14 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tanie przeprowadzki Poznań »

  Firma Drabant Taxi od wielu lat z sukcesami świadczy usługi transportowe na terenie Poznania i okolic. Propozycja usług transportowych skierowana jest do klientów indywidualnych, a także do dużych lub mniejszych przedsiębiorstw oraz instytucji państwowych. Drabant Taxi organizuje transport mebli, urządzeń przemysłowych, materiałów budowlanych i sprzętu sportowego. Przedsiębiorstwo zapewnia ogromny tabór wysokiej klasy pojazdów: od aut pasażerskich po kontenery używane do profesjonalnego przewozu dobytku usługobiorców zamawiających usługi z dziedziny przeprowadzki. Drabant Taxi oferuje najbardziej korzystne na rynku ceny realizacji przewozowych na obszarze Poznania oraz całej Wielkopolski. Kontakt 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu, za pośrednictwem strony internetowej czy telefonicznie: 723 830 150.

  Data dodania: 20 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Lębork transport żwiru beton żwirownia łeba - Przemysław Babij »

  Transportowe zakład przemysłowy posiada duże doświadczenie w działalności robót ziemnych i produkcji betonu. Nasz koncern od wielu lat oferuje na ternie Lęborka różne prace ziemne. Oferta jest atrakcyjna dla wszystkich zaiteresowanych budową domu. przewóz żwirownia posiada w sprzedaży żwir piach ziemie ogrodową. Oferujemy wynajem sprzętu budowlanego. zakład pracy zatrudnia dobrze przeszkolonych pracowników. Przedsięwzięcie Pomysł na wykonywanie prac ziemnych cały czas jest konsultowane niezwłocznie klientem.

  Data dodania: 08 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przewóz Rzeczy, Mebli, Transport Mebli Kraków »

  Nie każdym pojazdem da się przeprowadzić bezpieczny przewóz mebli. Kraków jest powiatem, w którym prosperuje sporo przedsiębiorstw zajmujących się transportem takowych elementów. Do tej grupy możemy uwzględnić choćby TranSpec, który z powodzeniem egzekwuje w przeciągu roku wielką liczbę zleceń. Z witryny internetowej Transportkrakow.eu możemy się dowiedzieć, że ich działalność to tak naprawdę szeroko rozumiany przewóz rzeczy. Kraków jest miastem, w jakim najczęściej świadczą oni swe usługi, co jest zrozumiałe z racji na położenie ich centrali. Dotychczasowi klienci tej firmy w opiniach harmonijnie zaręczają, że zdecydowanie warto im powierzyć transport mebli. Kraków jest rynkiem, na jakim szansę na przetrwanie mają jedynie najlepsze przedsiębiorstwa, dlatego, jeśli od tylu lat utrzymują oni swą działalność, to z pewnością należą do ścisłej elity w branży.

  Data dodania: 25 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dwupłaszczowe zbiorniki na olej napędowy »

  Aby lepiej ochraniać otoczenie, wprowadzono do użytku i zalecane jest stosowanie w samochodach ciężarowych wodnego roztworu mocznika, tak zwanego AdBlue. Ogranicza on porcję wydzielanego szkodliwych dla otoczenia tlenków azotu. AdBlue nie jest substancją niebezpieczną, niemniej jednak niezmiernie łatwo i szybko koroduje, toteż do jego przechowywania a także dystrybucji niezbędne są specjalnie do tego dostosowane dwupłaszczowe zbiorniki na AdBlue wraz z układem dystrybucyjnym. Z wykorzystaniem nim AdBlue będzie wiecznie najwyższej jakości. Kłopot podania paliwa prosto na punkt pracy pojazdów likwidują zbiorniki przenośne. Zaopatrzone w układ rozdzielczy, lekkie oraz łatwe w dźwiganiu. Przy użyciu nich zachowamy czas oraz pieniądze, które utracilibyśmy na dojazd na stację paliw. Osiągalne są zarówno zbiorniki przewoźne do składowania ON, a także takie do dystrybutora paliw. Najlepszym rozwiązaniem tematu przechowywania oraz dystrybucji znaczących porcji ON są zbiorniki dwupłaszczowe z polietylenu, które wierne są z wszelkimi regułami (według jakich od 01.01.2013 magazynować paliwo będzie można tylko w zbiornikach dwupłaszczowych). Taki zbiornik zaopatrzony jest w nietrudny w obsłudze system rozdzielczy, który pozwala momentalne tankowanie pojazdów.

  Data dodania: 16 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Transport międzynarodowy IMPET »

  Specjalizujemy się w transporcie krajowym oraz międzynarodowym towarów. Ponadto proponujemy również usługi związane ze spedycją.Spedycja międzynarodowa i krajowa poparta na wieloletnim doświadczeniu, wyjątkowo rzetelna jakość wykonywanych usług.Transport Niemcy oraz Czechy a także kraje wschodnie i południowe to nasza domena. Prowadzimy transport do takich krajów jak Bułgaria, Rumunia, Macedonia, Mołdawia, Grecja i wielu innych. Posiadamy ogromny tabor ponad 40 w pełni wyposażonych aut, które są zawsze gotowe do Państwa dyspozycji. Nasz personel odpowie również odnośnie wszystkich pytań podczas prowadzenia zlecenia.

  Data dodania: 04 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • BUZZ - Przeprowadzki »

  Zajmujemy się przewozem mebli i różnego rodzaju towarów - dostarczymy na miejsce produkty znajdujące się na paletach, maszyny, urządzenia oraz materiały budowlane i inne. Chcemy zaoferować Państwu profesjonalny transport i przewóz różnych dóbr takich jak np., meble, towary na paletach, duże paczki, ubrania, maszyny itp.

  Data dodania: 26 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Www.prores.org - ADR Rzeszów »

  Jesteśmy firmą zajmującą się szeroko pojętym doradztwem i szkoleniami dla jednostek sektora logistycznego, w szczególności z zakresu bezpieczeństwa przewozu towarów niebezpiecznych transportem drogowym /ADR/oraz bezpieczeństwem żywności i żywienia /HACCP/.Podkarpackie Centrum Doradztwa Logistycznego ProRes oferuje Państwu kursy z zakresu przewozu towarów niebezpiecznych transportem drogowym ADR. Są one realizowane zgodnie z najnowszymi przepisami dotyczącymi przewozu towarów niebezpiecznych tj.:Ustawą z dnia 19 sierpnia 2011 r. o przewozie towarów niebezpiecznych;Rozporządzeniem Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej z dnia 29 maja 2012 r. w sprawie prowadzenia kursów z zakresu przewozu towarów niebezpiecznych;Rozporządzeniem Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej z dnia 15 lutego 2012 r. w sprawie egzaminów dla kierowców przewożących towary niebezpieczne. Kursy prowadzone są w soboty i niedziele w sali szkoleniowej w siedzibie Automobilklubu Rzeszowskiego (ul. Stanisława Wyspiańskiego 2) w grupach 10 - 15 osobowych. Warunki przyjęcia kierowcy na kurs: ukończone 21 lat, odpowiednia kategoria prawa jazdy.Uczestnik kursu po przystąpieniu i zdaniu egzaminu państwowego przed komisją z Urzędu Marszałkowskiego otrzymuje zaświadczenie ADR uprawniające do przewozu towarów niebezpiecznych w zakresie objętym szkoleniem.www.prores.org

  Data dodania: 12 04 2013 · szczegóły wpisu »